2024. gada 29. maijs Šodien vārda dienu svin: Raivis, Raivo, Maksis

1. Mozus grāmatas skaidrojums V

 
9.25 EUR
6.69 EUR
Ls

Es ticu brīnumiem

Katrīna Kulmane
Pirkt 7.30 EUR

Brīnišķīga grāmata par Dieva Spēka darbību mūsdienās! Katrīna Kulmane apraksta 21 brīnumainu Dieva dziedināšanu cilvēkiem, kuriem ne dakteri, ne zinātne vairs nav spējuši palīdzēt, kas daudzus gadus pavadījuši ārkārtīgās sāpēs un ciešanās. Viņiem pēdējā cerība bija Jēzus.

Visus brīnumainos notikumus Katrīna Kulmane varēja aprakstīt, tāpēc, ka šie ļaudis bija apmeklējuši kādu no viņas kalpošanas Svētā Gara vadītajiem dievkalpojumiem; vai arī K.Kulmane aizlūgusi par šiem cilvēkiem pēc viņu atsūtīta lūguma. K.Kulmane apraksta, kā Jēzus pārvērtis šo un apkārtējo cilvēku sirdis un dzīves pēc brīnumaino dziedināšanu saņemšanas.

Šī grāmata ir dzīva liecība par Jēzus neaptveramo mīlestību uz cilvēkiem.

Katram lasītājam kļūs skaidrs, ka šīs grāmatas centrā nav cilvēks, bet gan Jēzus Kristus, dzīvā Dieva Dēls. Viņš dara brīnumus, par kuriem šeit tiek stāstīts. Viņš darbojas tāpat kā pirms 1900 gadiem. Viņš ir "tas pats vakar, šodien un mūžīgi mūžos". Zinātnei neatliek nekas cits kā uz vietas pārbaudīt faktus un labot teorijas, tās pieskaņojot realitātei.

Kristus līdz ar Dieva valstības pasludināšanu saviem mācekļiem ir pavēlējis arī dziedināt slimos.

Abos gadījumos tiek realizēta Dieva uzvara pār tumsas spēkiem. Ja viens no šiem diviem uzdevumiem draudzē netiek izpildīts, kristietība līdz ar to zaudē savu spēku un patiesīgumu. Katrīnai Kulmanei ir tikuši uzticēti abi uzdevumi, tomēr viņa kaismīgi noliedz jebkādu līdzdalību notiekošajā, jo ir pārliecināta: ja mēs nepieķeramies cilvēkiem, tos apbrīnojot, bet dodam visu godu Tam, kura roka nav atsacījusies palīdzēt, Viņš vēlas un spēj atklāt savu mīlestību un varenību visā pasaulē.

Atkārtots izdevums.

  • mīkstie vāki
  • 14x20
  • 175
  • Latvija
  • Viņa Vārs Manī
  • 2011.gads (atkārots)
  • 1737
  • 978-9984-857-40-4

Mājas lapa izstrādāta GRAFTIK