2018. gada 21. septembris Šodien vārda dienu svin: Matīss, Modris, Mariss

Viņa sauc mani par tēti

 
4.75 EUR
4.24 EUR
Ls

Jaunumi

Birth of the one nation 
11.76 EUR
Svaidāmā eļļa no IZRAĒLAS 
1.35 EUR
Depresija, nemiers, vainas apziņa,stress 
2.42 EUR
Izskaidrošanas sērija 
3.16 EUR

Īpašais piedāvājums

Dieva vārds katrai gada dienai  
3.35 EUR
1.00 EUR  
Dieva vārds katrai gada dienai. 
3.70 EUR
1.00 EUR  
1965. gada revidētais tulkojums 
28.35 EUR
25.00 EUR  
1965. gada revidētais teksts 
29.35 EUR
28.00 EUR  
Pusaudžu Bībele 
27.50 EUR
26.50 EUR  
Bībeles uzlīmju grāmata 
6.23 EUR
5.30 EUR  

Dienas aktualitāte

"Ar gara acīm", Edvīns Jansons

"Dzīves nesti mēs katrs skrienam... Skrienam padarīt darbus, piepildīt sapņus, izaudzināt bērnus, izaugt paši... Katram ir savs skrējiens, vienam lēns, otram ātrs, citam trauksmaini stresains, vai tieši otrādi – pavisam rimts. Vai katrs esam mierā ar savu skrējienu? Vai mēs uzsāktā skrējiena tempu varam mainīt? Uz šādiem jautājumiem, noteikti kāds no Jums ir dzīves gaitā ir centies atbildēt. Tas gan visbiežāk notiek tad, kad skrējienu it kā Kāds no malas pamaina. Tas var pēkšņi kļūt straujāks, vai arī apstāties pavisam. Kā saprast, kur mēs skrienam, vai ar pareizo ātrumu viss notiek, vai virziens ir īstais, vai ceļš ir tikai šis, vai kāds cits arī vēl eksistē? Šie ir samērā sarežģīti un samezgloti jautājumi, uz kuriem ne katram izdodas rast atbildes. Ir nepieciešamība, lai kāds palīdzētu, parunātu, izskaidrotu – ir nepieciešams palīgs - skolotājs.

Mēs varam Jūs iepazīstināt ar pensionētu skolotāju, rakstnieku, dzejnieku Edvīnu Jansonu, kurš mums katram vēlas palīdzēt. Viņš savā dzīves skrējienā iegūto pieredzi, atbildes uz sarežģītiem jautājumiem, atziņas, svētrunas, dzeju, lūgšanas un pārdomas ir apkopojis nupat septembrī izdotajā grāmatā „Ar gara acīm”. Var tikai apbrīnot šo 78 gadus sasniegušā vīra veikumu un enerģiju, ar kādu viņš dzīvo un izdzied Dāvida dziesmu: „Es gaidīt gaidīju uz To Kungu, un Viņš noliecās pie manis un uzklausīja manu saucienu. Viņš mani izvilka no ciešanu bedres, no dubļainām dūņām, un cēla manas kājas uz cietas klints, stiprinādams manus soļus. Manā mutē Viņš lika jaunu dziesmu, slavas dziesmu mūsu Dievam. Daudzi to dzirdēs, viņus pārņems bijība, un viņi sāks ticēt Tam Kungam.” (Psalmi 40:2-4)

Ir vērts ieskatīties Edvīna Jansona grāmatā „Ar gara acīm”, jo grāmata ikkatram dod iespēju pārdomāt savas dzīves skrējienu. Un, ja domājam, tad pieaugam un maināmies…"
Mājas lapa izstrādāta GRAFTIK