2023. gada 01. oktobris Šodien vārda dienu svin: Lāsma, Zanda, Zandis

Pludmales bumba - Fun in The Son

 
4.20 EUR
3.00 EUR
Ls

Atgriešanās no grēkiem

Deivids Klauds
Pirkt 2.50 EUR
Šīs grāmatas nosaukums neapšaubāmi piesaistīs tā cilvēka uzmanību, kas uzskata, ka glābšana tiek iegūta caur grēcinieka lūgšanas noskaitīšanu, lai gan Bībelē nekad to nav teikusi. Apustulis Pāvils teica, ka glābšana ir "atgriešanās pie Dieva un ticība mūsu Kungam Jēzum Kristum" (Apustuļu d. 20:21).

Grēkus nožēlojošs grēcinieks, kas patiešām Dieva priekšā izdara grēku nožēlas lūgšanu un savā pestīšanas jautājumā uzticas tikai un vienīgi Jēzum Kristum, tiks izglābts, bet grēkus nenožēlojošs grēcinieks, kas izdara grēku nožēlas lūgšanu bez ticības, kas nenāk no sirds, neiegūs glābšanu. Tikai lūgšana viena pati nekad nevienu nav izglābusi.

Muitnieks Lūkas ev. 18. nodaļā ieguva glābšanu, kad lūdza: "Dievs! Esi man, grēciniekam, žēlīgs", bet tas nebūt nenozīmē, ka šie vārdi viņu izglāba; patiesībā, būdams vainīgs savā grēkā un nederīgs Dieva priekšā, viņš pazemojās, nonākot līdz grēku nožēlai un ticībai. Ja kāds cits cilvēks atrastos viņam blakus un censtos lūgt to pašu lūgšanu bez grēku nožēlas un ticības pašā pamatā, kas nāk no sirds, viņš netiktu izglābts.

Protams, es neesmu pret "grēcinieka lūgšanas" pielietošanu, ja tā palīdz cilvēkam nonākt pie Kristus. Labi sastādīta "grēcinieka lūgšana" spēj būt par derīgu instrumentu, lai palīdzētu grēciniekam sasniegt Dievu ticībā, bet vajadzīgs saprast, ka tikai viena grēku nožēlas lūgšana bez grēku nožēlas un ticības pašā pamatā, bez savu grēku apzināšanās, bez Dieva glābjošā spēka apzināšanās personas dzīvē ir tikai tukša skaņa.
  • mīkstie vāki
  • 14 x 20 cm
  • 115 lpp
  • Latvija
  • Viņa Vārds Manī
  • 2012. g
  • 5507

Mājas lapa izstrādāta GRAFTIK